Oyun Server-İP Paylaşım Sitesi
1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. Pvpupup
1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. Pvpupup
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  AramaArama  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger.

4 posters
YazarMesaj
Play
Üye
Üye
Play

Forum Duyuruları : Arkadaşlar Lütfen Forumdaki Mesajlara Saçma Sapan Cevap Yazmayın Bir Teşekkür Etmek Okadar Zor Değil>>Yönetim<<

1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. Empty
MesajKonu: 1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger.   1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. EmptyPtsi Nis. 19, 2010 3:49 pm

1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger.

Sorunsuz Gırmek İçin Gereken Uploadlar;Kedım Uploadladım Vırussuz Indırdıgınıze DEger Server....;
İndirdikden sonra Ko Klasorune Kopyalayın Sorunsuz Sekılde Gırebılrısınız..

http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/wa56vzr2/Launcher.exe.html
http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/bpwkzord/KnightOnLine.exe.html
http://www.upload.gen.tr/d.php/s11/bpwkzord/KnightOnLine.exe.html

İP:95.173.176.117
ONUMUZDEKI 7 AY VPS ODENMİS..
1 YILDIR ACIK DB SIFIRLANDI..
¦ Öncelikle 83 LvL İtemli Başlangıç. 600 np
¦ 83/1 Exp [LeveL Sınırı 83]
¦ Seri R Fix.
¦ Savaş Bugu Fix.
¦ Seri Sc Engelli.
¦ Oto Grade
¦ Dragon Sheller Ve Normal Shellerin Defansları Aynıdır.]
¦ Rogue master 20 Skilli aktif.
¦ Mage 75 Skilli Aktif.
¦ Stat Bugu Yok.
¦ Scler Sınırsız
¦ Cz'de Degişik Bosslar Düşmekte Ve Np Vermektedir.
¦ 50 Kareli 50 Karesiz Toplam 100 Simge Verilecektir.
¦ Guard Towerlar Tam Zevk alıcak şekilde.
¦ Krallık seçimleri oyun içi seçimlerle belirlenecektir. [Usko Stil]
¦ Server'a K Symbolu Eklenmiştir 10 Karus'a 10 Human'a Verilmektedir..
¦ Databasede Krowaz İtemleri Mevcuttur.
¦ Herkez Eşit hiçbir Job üstün değildir.
¦ Tabi bunlar özelliklerin sadece bir bölümü daha sayamacağımız kadar özelliği var.
¦ Databasede Bug Yok Demiyorum Vardır Sölerseniz Fixlerim.

İP:

İp İçin Cevap Gerekli
strengerof
Üye
Üye

Forum Duyuruları : Arkadaşlar Lütfen Forumdaki Mesajlara Saçma Sapan Cevap Yazmayın Bir Teşekkür Etmek Okadar Zor Değil>>Yönetim<<

1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. Empty
MesajKonu: Geri: 1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger.   1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. EmptySalı Nis. 20, 2010 6:57 am

1
20sedat20
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger.   1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. EmptyCuma Mayıs 07, 2010 10:48 pm

dsadsadsa
akonkayra
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: 1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger.   1.5 YILDIR ACIK SERVER DB SIFIRLANDI Tamamen Edıtsız...Kolay Db Girdıgınıze Deger. EmptyPaz Mayıs 16, 2010 10:08 am

saol

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Super Bir Mage Server TurkinGGaminG 7/24 pvp server 0 Lag Garantili Db yeni sıfırlandı 15dk once acıldı!!
» ||| Yeni Bir Pvp server Kolay Db'Li Walkyr'Li Anti Cheat EglenceLi |||
» ▀ Valentine Online ▀83/1 Kolay Pk Server ▀SERVER 7/24 ONLİNE ▀ KALICI SERVER
» ▄▀▄ EcLipse Online ▄▀▄ 83/1 Kolay Pk Server▄▀▄DragoN SheLL ▄▀▄ SERVER 7/24 ONLİNE ▄▀▄
» TTNet Empire Mage Server Np'ler Sıfırlandı ! ! !