Oyun Server-İP Paylaşım Sitesi

AnasayfaAnasayfa  TakvimTakvim  SSSSSS  AramaArama  Üye ListesiÜye Listesi  Kullanıcı GruplarıKullanıcı Grupları  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Paylaş | 

En İyi Panel... Play Forum Katkılarıyla.. İçeri Buyrun

YazarMesaj
Admin
Admin
Admin

Forum Duyuruları : Arkadaşlar Lütfen Forumdaki Mesajlara Saçma Sapan Cevap Yazmayın Bir Teşekkür Etmek Okadar Zor Değil>>Yönetim<<

MesajKonu: En İyi Panel... Play Forum Katkılarıyla.. İçeri Buyrun   Cuma Nis. 02, 2010 7:06 pm

Arkadaşlar TrKO oynayanlar bilir İona Network paneli vardı onu editledim ve buraya koydum.Tek yapmanız gerek config ve con12 düzenlemeniz.

Hemen link veriyorum bakın bence çok güzel bir panel yakında resminide koyarım.

Link:
http://uploaded.to/file/qolats
Kullanıcı profilini gör
gfbmuratgfb
Üye
Üye

Forum Duyuruları : Arkadaşlar Lütfen Forumdaki Mesajlara Saçma Sapan Cevap Yazmayın Bir Teşekkür Etmek Okadar Zor Değil>>Yönetim<<

MesajKonu: Geri: En İyi Panel... Play Forum Katkılarıyla.. İçeri Buyrun   Cuma Nis. 02, 2010 7:24 pm

saolllllllllll
Kullanıcı profilini gör
06Hakan
Üye
Üye

MesajKonu: Geri: En İyi Panel... Play Forum Katkılarıyla.. İçeri Buyrun   Salı Haz. 08, 2010 3:46 pm

saollllllll
Kullanıcı profilini gör

En İyi Panel... Play Forum Katkılarıyla.. İçeri Buyrun
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kraliyetli Tkmt2
» 4 Ekim RAW Sonuçları
» Saruman'ın Evi
» katılaşma tekniği
» F4W Sonuçları